Apofylit akáša

Vyprodáno

Apofylit má velmi vysoké vibrace, dokáže vás rychle naladit na vyšší podstatu, vysokovibrační energie a osvobodit se od všech všedních a denních myšlenek a ponořit se tak do tématů, meditací a energií, které k nám nyní proudí.

Krystal v sobě nese vysoký obsah vody, voda jako komunikátor, umí vodit energie a propojovat je mezi s sebou, aby nám dávali smysl. S krystalem se můžeme napojovat na kroniku Akášu, která nese záznamy všeho, co se kdy stalo.

Můžeme informacemi i svým bytím vstupovat do minulosti a našich důležitých inkarnací - Atlantída, Lemurie, Egypt... a otevřít Vědění, na které jsme nyní připraveni. Apofylit předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k posunu. Nalézá konkrétní odpovědi na položené otázky. V akáše jsou také pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje duše, plány, které jsme si určily jako cesty na výběr a toho, co se stane.

Kromě napojení na Kroniku akášu a její mistry, krystal zobrazuje a pomáhá v práci při odstraňuje duševních bloků a negativních vzorců chování.

Pro duchovní práci je také krystalem, který vše zahaluje do vyšších vibrací a tak je vhodný pro veškeré napojování se na jemnohmotný svět.

Všude, kde krystal Apofylitu umístíte, tam zvyšíte vibrace, nejen prostředí, ale také lidí.

Tento krystal nese velmi vysoké energie, a tak po práci s ním je vhodné se uzemnit. Pokud jej máme v ložnici, je vhodná přítomnost i nějakého ukotvujícího krystalu - např. Záhnědy.

0,5 Kg

1 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ