Apofylit Akáša - 1,5 kg

Vyprodáno

Nádherný krystal Apofylitu ve tvaru vejce s většími krystaly je kámen velmi vysokých vibrací a účinný vodič energie. Tím, že je ve vejci, je příjemný v rukou pro práci s ním, ale také jej můžeme pokládat do klína, když sedíme a meditujeme. 

Jeho schopnost je to, že pomáhá v napojení na kroniku Akášu, která nese záznamy všeho, co se kdy stalo a pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje duše, toho, co se stane.

Je vhodným krystalem pro veškeré napojování se na jemnohmotný svět a pro zvýšení našich vibrací.

Je krystalem světelných pracovníků, léčitelů a duchovních učitelů, kteří pracují s lidmi a něco předávají. Apofylit předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k posunu. Nalézá konkrétní odpovědi na položené otázky.

Všude, kde krystal Apofylitu umístíte, tam zvýšíte vibrace, nejen prostředí, ale také lidí a všeho Živoucího. 

Kromě napojení na Kroniku akášu a její mistry, krystal zobrazuje a pomáhá v práci při odstraňuje duševních bloků a negativních vzorců chování. Nalazuje nás na nové energie, abychom se na věci dívali z nadhledu a abychom věděli, že vše je právě teď v pořádku.

Větší krystaly apofylitu se hodí na práci jak osobní, tak také s dalšími lidmi, či práci skupinovou, díky delšímu poli vyzařování.

Tento krystal nese velmi vysoké energie, a tak po práci s ním je vhodné se uzemnit. Pokud jej máme v ložnici, je vhodná přítomnost i nějakého ukotvujícího krystalu - např. Záhnědy.

Krystal 1,5 kg


3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ