Apofylit bílý - akáša

Vyprodáno

Nádherný větší kus mistrovského krystalu Apofylitu.

Tento krystal má velmi vysoké vibrace, dokáže vás rychle vytáhnout z hmoty jako výtah do vyšších energií a osvobodit se od všech všedních a denních myšlenek a ponořit se tak do tématů, meditací a energií, které k nám nyní proudí.

S krystalem se můžeme napojovat na kroniku Akášu, která nese záznamy všeho, co se kdy stalo. Můžeme informacemi i svým bytím vstupovat do minulosti a našich důležitých inkarnací - Atlantída, Lemurie, Egypt... a otevřít Vědění, na které jsme nyní připraveni. Apofylit předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k posunu. Nalézá konkrétní odpovědi na položené otázky. V akáše jsou také pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje duše, plány, které jsme si určily jako cesty na výběr a toho, co se stane.

Kromě napojení na Kroniku akášu a její mistry, krystal zobrazuje a pomáhá v práci při odstraňuje duševních bloků a negativních vzorců chování.

Pro duchovní práci je také krystalem, který vše zahaluje do vyšších vibrací a tak je vhodný pro veškeré napojování se na jemnohmotný svět.

Všude, kde krystal Apofylitu umístíte, tam zvýšíte vibrace, nejen prostředí, ale také lidí.

Je to mistrovský krystal jak pro osobní práci, tak pro práci s klienty, kolektivní úrovní... 

1,2 kg


3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ