Apofylit - krystal Akáši

Vyprodáno

Nádherný velký kus krystalu Apofylitu, jenž je účinný vodič energie a pomáhá nám v pondějí na kroniku Akášu, která nese záznamy všeho, co se kdy stalo a pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje duše, toho, co se stane.

Tento nádherný velký krystal s růžovou esencí nese velmi vysoké vibrace a nalazení se na naše duchovní strdce, vytváří spojení mezi vědomím reálného a duchovního světa. 

Apofylit je krystal vhodný pro veškerou duchovní práci, na meditace a pro napojení se na vyšší vibrace a pro léčitele a duchovní učitele pro práci s lidmi, kde předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k posunu. 

Všude, kde krystal Apofylitu umístěný, tam se zvyšují vibrace, nejen prostředí, ale také lidí, a tak je vhodný i pro skupinové práce. 


2 200,00 Kč
Please select variants first

Kromě napojení na Kroniku akášu a její mistry, krystal zobrazuje a pomáhá v práci, uvědomnění si našich duševních bloků a negativních vzorců chování a pomáhá v jejich pochopení, uzdravení a transformaci. 

Krystal nás Nalazuje na nově příchozí energie, abychom se na věci dívali z nadhledu a abychom věděli, že vše je právě teď v pořádku. Abych byli vědomí a přijali fakt, že se vše mění a i názory a pravidla, kterými jsme se řídili dosud už nemusí být pravdou.

Tento krystal nese velmi vysoké energie, a tak po práci s ním je vhodné se uzemnit. Pokud jej máme v ložnici, je vhodná přítomnost i nějakého ukotvujícího krystalu - např. Záhnědy.