Apofylit mistr Akáša - 2,2 kg

Vyprodáno

Nádherný velký kus mistrovského krystalu bílého Apofylitu. 

Tento krystal má velmi vysoké vibrace, dokáže vás rychle vytáhnout z hmoty a osvobodit se od všech všedních a denních myšlenek a ponořit se tak do témat, meditací a energií, které k nám nyní proudí.

S krystalem se můžeme napojovat na kroniku Akášu, která nese záznamy všeho, co se kdy stalo. Můžeme informacemi i svým bytím vstupovat do minulosti a našich důležitých inkarnací - Atlantída, Lemurie, Egypt... a otevřít Vědění, na které jsme nyní připraveni. Apofylit předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k posunu. Nalézá konkrétní odpovědi na položené otázky. V akáše jsou také pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje duše, plány, které jsme si určily jako cesty na výběr a toho, co se stane.

Kromě napojení na Kroniku akášu a její mistry, krystal zobrazuje a pomáhá v práci při odstraňuje duševních bloků a negativních vzorců chování. Tento Apofylit zde může být i pro toho, kdo pracuje s lidmi nebo přijímá energie a informace, které se mají šířit dál. Je to pracovní mistrovský krystal, který nás umí uvést do vyššího stavu Vědomí.


5 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ