Archandělské ametystové žezlo

Vyprodáno

Nádherné ametystové žezlo, které na svém vrcholu energetický stráží Archanděl Michael, jako část ametystového chrámu, špice Vědění, informacía kódů, které jsou předurčeny dostat se do těch správných rukou. 

Tím vším, kým jsme, tím vším, co jsme byli, co jsme prožili, jaké schopností a vědomosti jsme nesli - rychlou manifestaci, dar léčení, alchymie, stahování nových technologií, telepatie, převibrování věcí, komunikace s jemnohmotnější sférou. To vše můžeme cítít jako dary uvnitř nás, jimiž jsme kdysi disponovali, které jsme používali a byli pro nás tak běžné. A je jedno jestli zde na Zemi nebo mimo ni, neboť vše je Teď a Tady Propojeno.

Tento kus ametystu je navíc protkán citrínem, který podporuje naši aktivní kreativitu a tvořivost a projevení všeho, co naše duše cítí, aby se mohla vyjádřit a radovat, aby cesta životem byla radostná a v lehkosti, i když rozhodujeme o velkých a důležitých věcech. 

Pomáhá nám uvědomovat si kroky, které jsme již prošli, situace, ze kterých jsme se poučili, abychom se dokázali ocenit a pochválit. Tento krystal nás nalazuje na velikost a světlo naší duše, možná si připadáme, že nám něco nejde, že nejsme jasnovidní, jasnoslyšní a můžeme se ponižovat, ale toto je pouhá iluze.

Osvobodit se od všech omezení a propojit se sebou, přijímat zpátky svoji sílu.

Naučit se používat a pracovat se svými záměry, vizemi v souladu s naší duší, abychom mohli tyto věci ukotvovat v naší fyzické realitě.


2 900,00 Kč
Please select variants first