Azurit s malachitem

Vyprodáno

Azuromalachit je velmi mocná kombinace přírodního surového krystalu modré a zelené vibrační esence. 

Azurit pracuje s modrým, velmi sytým paprskem, který v první fázi námi prochází a uvolňuje bloky spojené s 5. čakrou a s bloky v komunikaci, sebe-vyjádřením, sdílením své pravdy. 

Čistí to, co nebylo vyřčeno, projeveno. Nebo to, co projevením v silné emoci mohlo ranit, či ublížit. Centrum hrdla jako vstupní brána pro komunikaci s naším okolím, které pak otevírá skrze hmotu bránu kosmickou - vesmírnou komunikaci. 

Silná energie Malachitu dokáže vytahovat a pohlcovat veškeré negativní a toxické látky z okolí a také z našeho těla. Učí nás uzemňovat se, abychom byly v dokonalém propojení s Matkou Zemí a veškeré duchovní poznání a energie stahovali do těla. 

Malachit a azurit, dva silné krystaly v jednom. Učí nás v umění vizualizace a otevření 3. oka, v postupném odstranění clon a závojů, které přes toto silné centrum můžeme mít.

Vize, které přicházejí pocítíme srdcem, abychom rozpoznali, že to není jen sen, či nějaký obraz, který nám má být předán, ale že se nás to skutečně a hluboce dotýká celým naším srdcem - tělem.

Srdce je pak mostem k tomu, abychom naše vize začali vyjadřovat, sdílet je s ostatními a nenechávali si je jen pro sebe. 


900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ