Čaroit Fialový transformační plamen - Sibiř

Vyprodáno

Čaroit je velmi mocný kámen obdařen vysokovibračními především mystickými a spirituálními energiemi, krystalickým fialovým transformačním plamenem, v propojení s nanebevzatým mistrem Saint Germainem.

Jeho energie je nám seslána shůry právě pro tento čas Vzestupu a Transformace, kde procházíme na další úroveň a propojujeme se s dalšími Novými - přitom tak starými známými energiemi, bytostmi...

Je to kámen, který se vyskytuje pouze na jediném místě na Planetě Zemi v Rusku, tak se jedná o velmi výjimečný krystal nejen energeticky. Zároveň je tento krystal určený právě pro tuto dobu a jeho zásoby jsou limitované a téměř jsou vyčerpány, proto jde jeho cena každým dnem nahoru.

Člověk se na něj dokáže napojit na dálku pokud k němu patří, mělo by se mu roztočit pole nebo cítit silnou energii v oblasti hlavy, třetího oka a korunní čakry, kdy může dojít k prudkému uvolnění a průtoku vysokovibračních energií do našeho těla, které celé přeskládá.

Esence fialového transformačního krystalického plamene je Vědomým Průvodcem duchovních učitelů a také lidem, kteří pracují pro Vyšší kolektivní Dobro, pracují s lidmi, channelují, komunikují s vyššími sférami a jsou léčiteli nebo Předavatelé informací pro druhé. Tento krystalický fialový plamen na nás bude působit, avšak pokud budeme mistrem Saint Germainem vyzvání nebo to ucítíme, máme se do tohoto fialového plamene zahalit, celé své tělo a nechat tento plamen působit, transfomovat vše do aktuální zemsko-galaktické energie.

Fialový krystalický plamen nese esenci očištění aury a těl a všech úrovních, proniká do samotné hmoty v napojení na Vyšší energie a duchovní vhledy, propojení s mágy a mystiky Čisté duchovní sféry Duchovních průvodců fialové sféry pracujících v 6. dimenzi.

K čaroitu přidáváme i podstavec, aby mohl působit jako krystalický plamen.

Krystal může způsobit očistu na fyzické úrovni (teplota, průjem, zimnice, tlak v hlavě, na 3. oku) je to tak v pořádku, první 3. dny projdou ty nejsilnější energie, na které si zvykneme. Pokud by jen kámen a fialový plamen byl moc silný, požádáme o snížení účinků a dáme jej na chvíli do jiné místnosti. 

0,7 kg


8 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ