Celestín mistrovská drůza - nad 5 kg

Vyprodáno

Nádherný kus velké celestínové mistrovské drůzy, která stojí a má nádherný tvar a zároveň jde do hloubky. Krystal uvádím jako nad 5 kilo, neboť váha mi více nezváží :-)) údaj kdyžtak doplním. Cenu tedy uvádím jako za 5 kilový krystal. 

Tato Celestínová drůza má nádherné vysokovibrační energie a velmi daleký dosah, a tak své vibrace vysílá do celého prostoru, bytu, domu, pozemku, kde  bude tento krystal položen. Hodí se jak pro malé prostory, které mají rádi opravdovou dávku čistého světla a vysoké vibrace, tak do větších, velkých prostorů, kde všude toto jemně modré světlo paprky dosáhne.

S touto drůzou, jakmile se s ní spojíte, přijede k vám domů je vhodné určit jí prostor pokud má vyzařovat, jako pozemek, oblast domů pouze do šířky. Co se týče prostoru nad a pod námi, tam má automatické krystalické nastavení. 

Celestín má velmi vysoké vibrace, které jsou také propojené s modrým paprskem sloužící pro komunikaci s jemnohmotnou světelnou sférou, bytostmi Světla. Tento modrý paprsek nám pomáhá nalazovat se na vyšší vibrace a energie, která nám zároveň pomáhá v našem těle ukotvovat, abychom mohli své vibrace neustále zvyšovat dál, a to, co pro nás bylo např. velké a neuchopitelné se časem stane naší přírozeností. 

Pokud se tedy otevřít živější a plnější komunikaci se světelnými bytostmi, cítíte, že máte dostávát určité zprávy, poselství nejen pro sebe, ale i pro ostatní, nebo už se vám to děje a jen potřebujete zprávy čistěji a lépe vnímat, pochopit, tento krystal je tím pravým mistrovským průvodcem.

Je to také moudrý krystal, učitel moudrosti. Podporuje nás na naší cestě, abychom se vydali na cestu k duchovnímu osvícení a k čistotě našeho srdce a otevřeli se vzájemné spolupráci nejen ze sebou, ale i s dalšími sférami, bytostmi, lidmi, jenž nás něco chtějí naučit, něco předat a jenž nás obklopují. Jeho moudrost nám je v vždy schopna nabídnout ještě další neuzaujatý pohled. Je mnoho zkušeností, které už jsme si prošli a nemusíme se motat v kruhu, ale právě něco pochopit a dostat se ve spirále zkušeností na novou úroveň. Je to prostředník, který nám dokáže ukázat věci, které sami u sebe nejsme moc schopni vidět. 

Nechejte na sebe působit jeho nádherné modré paprsky, které nás dokáží dokonale uvolnit, uklidnit, abychom se mohi otevřít čistotě srdce a energiím, které se s námi chtějí propojit, které k nám promlouvají... 


6 600,00 Kč
Please select variants first