Celestínová drůza 4,8 kg

Vyprodáno

Nádherný kus velké celestínové mistrovské drůzy, která má skoro 5 kilo.

Tato Celestínová drůza má nádherné vysokovibrační energie a velmi daleký dosah, a tak své vibrace vysílá do celého prostoru, bytu, domu, pozemku, kde bude tento krystal položen. Hodí se jak pro malé prostory, které mají rádi opravdovou dávku čistého světla a vysoké vibrace, tak do větších, velkých prostorů, kde všude toto jemně modré světlo paprsky dosáhne, ve své velké plné dávce je to 30 metrů.

Celestín má velmi vysoké vibrace, které jsou také propojené s modrým paprskem sloužící pro komunikaci s jemnohmotnou světelnou sférou, bytostmi Světla a také pro Přijetí Pravdy, její šíření s otevřeným Vědomím v propojením se Srdcem.

Tento modrý paprsek nám pomáhá nalazovat se na vyšší vibrace a energie, která nám zároveň pomáhá v našem těle ukotvovat, abychom mohli své vibrace neustále zvyšovat dál, a to, co pro nás bylo např. velké a neuchopitelné se časem stane naší přírozeností.

Jak pro nás osobně, tak také pro skupinu nebo lidi, které budou v okruhu tohoto krystalu. Tudíž krystal může jít i do společnosti, komunity apod. Kde vnímáte mít krystalového pomocníka, kde kde vnímáte, že lidi potřebujete naladit na trošku Vyšší úroveň - s přesahem. Některé věci se zkrátka nedají předat, musí se cítit.

Je to také moudrý krystal, učitel moudrosti. Podporuje nás na naší cestě, abychom se vydali na cestu k duchovnímu osvícení a k čistotě našeho srdce a otevřeli se vzájemné spolupráci nejen ze sebou, ale i s dalšími sférami, bytostmi, lidmi, jenž nás něco chtějí naučit, něco předat a jenž nás obklopují. Jeho moudrost nám je v vždy schopna nabídnout ještě další nezaujatý pohled.

Je mnoho zkušeností, které už jsme si prošli a nemusíme se motat v kruhu, ale právě něco pochopit a dostat se ve spirále zkušeností na novou úroveň. Je to prostředník, který nám dokáže ukázat věci, které sami u sebe nejsme moc schopni vidět, neboť někdy kovářova kobyla chodí bosa...

Celestínová Drůza 4,8 kg


5 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ