Celestínové vejce 4,2 kg

Vyprodáno

Nádherný krystal ve tvaru celestínového vejce s velkými krystaly, který nám přinásí vysokovibrační energie Lásky, Propojení a Komunikace.

Celestín je propojený s Jemnohmotnými bytostmi, přichází jako pomocník pro zvědomnění našich strážných andělů a osobních průvodců a rozvinutí komunikací s nimi, jejich fyzické pocítění.

Všechny odpovědi máme v sobě a každý náš krok nás tyto andělé a průvodci doprovázejí, pomáhájí nám na naši cestě každodenním životem, vždy jsou tu pro nás, podávají nám pomocnou ruku, přinášejí nám návrhy na naše další kroky, ochraňují nás, podporují nás v uskutečnění našich snů a cílů.

Žádné sny nejsou moc velké, když si je dokážeme představit. Nedívej se na to, zda už to někdo vykonal před tebou, ale vydej se novou cestou a věř, že všechno zvládneš, neboť my kráčíme s tebou a vše konáme s tebou. Otevři se naší pomoci, prociť tvým srdcem naši přítomnost, slyš naše hlasy.

Povstaň a konej to, pro co si byl zvolen, pro co si se rozhodl, nastal ten správný čas vykročit, jít do neznáma.

Krystal se stává silnější, čím víc ho využiváme. Jako vejce v sobě kulminuje mnoho energie, tak je vhodné s ním pracovat, pokud chceme zjistit odpovědi na naše otázky. Můžeme jeho paprsky působit na své 3. oko a také 5. čakru propojenou s komunikací. Je to mistrovský krystal, který vás bude rád provázet během vašich snů, kdy opouštíte tělo jako Průvodce.

Vysokovibrační drůza má daleký dosah, a tak své vibrace vysílá do celého prostoru, bytu bude položen.

Celestínová drůza má 4,2 Kg

5 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ