Channelingový křišťál + fantom

Vyprodáno

Větší čistá křišťálová špička, která má tvar Channeling krystalu, a tak zde přichází jako pomocník pro naučení se přijímání a stahování informací (channeling) především pro naše osobní použití. Má 3 strany surové, kódové a 3 strany leštěné, a tak je zde zastoupena krásná rovnováha. 

Toto hlavní plochu krystalu si můžete přikládat na 3. oko a vnímat prostor, který se s krystalem vytvoří jako komunikační síť. Můžeme se také dívat do této hlavní plošky krystalu a uzřít tak příběh, který nám krystal bude chtít sdílet.

Je zde pro to, abychom se naučili navnímávat, kdy je nejvhodnější doba pro nás přijímat zprávy, jakou technikou a také co vám brání v tom přijímat zprávy, jestli je to důvěra v to, co přichází, pochybnosti o sobě, svých darech, či bloky z minulosti, zastavení své síly.

Krystal pomáhá tyto energie pochopit a uvolnit, abychom se mohli otevřít Světlu a signálům, které jsou směrem k vám vysílány.

Skrze různé techniky pak se zdokonalovat a více a rychleji tak umět přijímat informace a nepochybovat o tom, co nám chodí, protože zprávy se budou stupňovat na své důležitosti spojené s velkými věcmi a vírou.

Křišťál v sobě nese také fantom propojený se zemskou-kosmickou moudrostí, tak k nám mohou přicházet zprávy jak světelných bytostí, tak také bytostí přírody nebo přímo matky Země... 

444 g

2 960,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ