Channelingový krystal Záhnědy

Vyprodáno

Nádherný krystal channelingové záhnědy, která je učitelem na naší cestě a příchází především jako pomocník a průvodce pro stahování informací, které se týkají jak naších osobních informací, tak těch kolektivních. 

Je učitelem, který nám pomáhá naladit se na náš vnitřní Zdroj, propojený s čistotou našeho Srdce, vnímat tyto propojení a zároveň druhy spojení a komunikace s dalšími bytostmi, průvodci, které vnímáme. 

Je to učení a zkoušky toho, naučit se formy komunikace a přijímaní informací, které můžou mít různý charakter, manipulace druhých, komunikace skrz pomoci a lítost... naučit se poznat tyto energie a pocity, které u nich vnímáme, a tím si být pak snadněji jistí v tom, s kým a čím vlastně komunikujeme.

Jsou to zkoušky, kterými prochází mnoho světelných pracovníků, zkouška jenž je zasvěcením jako dar z nebes světelné sféry, která slouží pro učení a naší ochranu pro budoucí otevření se něčemu, co nás čeká... 

2 600,00 Kč

Kromě tedy pomoci v naciťování a poznání druhů komunikace pak s krystalem můžeme pracovat s nalazením jak na náš vnitřní Zdroj, tak pak Prvotní Zdroj, ze kterého je vše tvořené.

Krystal se používá jak v meditacích pro naše konkrétní otázky a odpovědi, tak je také průvdocem pro ty, kteří se podílejí na kolektivní práci Vzestupu planety Země, kdy přicházejí konkrétní informace k vykonání.

Záhněda pomáhá nacházet vhodná slova, pokud vnímáme energie, které k nám chodí, ale neumíme je nějak popsat, zůstává nám to u pocity, krystal tyto energie stahuje do fyzické roviny, aby byly i uchopeny naším Vědomím, slovy a mohli bychom je pak sdílet dál s ostatními.

Je zde i pomoc a práce ve skupině, kde tento krystal pomůže jak předávat pro skupinu dané informace, tak uchopením jej do ruky druhými pomůže pomoci i jima najít vhodné slova a Uvědomnění si toho, co třeba na setkání nebo semináři doslova zažily.

Nalazuje se na otevření komunikačních kanálů, které jsou vždy propojeny s Láskou a Srdcem, které nehrají hru ega a emoční části, která nás odvádí od oné Zdrojové Pravdy. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ