Channelingový sloup Záhnědy

Vyprodáno

Majestátný světelný sloup záhnědy, channelingového krystalu, který přichází především pro hlubokou práci. Je zde pro toho, kdo se ptá, kdo hledá odpovědi na ty nejrůznější otázky. Kdo chce poznat galaktické příběhy Země, kdo chce poznat Vesmír a jeho světy, které jsou s námi propojené, toho, kdo chce poznat nekonečnost a příběhy vlastní duše. 

Záhněda je průvodcem pro stahování informací a práce s nimi, jak pro osobní předání, konzultace, tak také co se týká aktuálních energií a kolektivních energií. 

Je učitelem, který nás zarovnává do Božské osy, našeho středu - srdce, které je propojené s našimi vyššími úrovněmi, které k nám přicházejí a stávají se naši součástí, naše otevření a rozšíření Vědomí, expanze. Jít neustále za hranice sebe sama v čistotě srdce a s hlubokou důvěrou. 

Je zde i Vědomí zkoušek... toho, že na každé úrovni nás čeká nějaká zkouška, která je zároveň vstupní bránu do větší síly, nových dovedností, darů. Vědomí toho, že tyto zkoušky a energie mohou vyplavovat na těch nejhlubších úrovních určité energie, které se nám zdají jako nízkovibrační - strach, smutek, napětí, zlost, podrážděnost - avšak je zde i pochopení, že se to děje právě pro náš osobní růst. Důležité je dostat informace, nechat tyto energie projít a nezačít se jimi zabývat přesmíru a neztotožňovat si, naopak poděkovat si, že tyto energie vyvstaly a já je mohu propustit. 

6 600,00 Kč

Nebýt v iluzi růžového obláčku, ale cítít že i onen smutek nás posouvá dále, uvolňuje se, abychom mohli projít další bránou.

Záhněda nám pomáhá ukotvovat a pochopit veškeré vyšší energie, pro nás i ty úplně nové, nacházet ty vhodná slova, které nám v energiích chodí a nemusíme je umět popsat. Tyto energie stahuje do fyzické roviny, aby byly pochopeny celým naším tělem, každou buňkou a my je tak mohli pak sdílet dál s ostatními. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ