Chrámové ametystové žezlo

Vyprodáno

Ametystové žezlo s více zakončeními, které je žezlo chrámové. Zastupuje jak silnou osobní energii, tak je propojena i s chrámovou energií, kolektivním předáním.

Tento krystal díky chrámu je propojený s moudrostí a energií Stařešinů a duchovních rádců, jenž dosáhli určité moudrosti a poznání a podílejí se na tom Nejčistějším předání a pomoci nám Lidstvu na Zemi.

Můžeme krystal mít poblíž svého těla, když spíme, aby k nám mohl hovořit skrze sny a kde můžeme v meditativním stavu navštěvovat vyšší světelné chrámy, kde můžeme být učeni, dostávat další indicie pro naše další kroky v přítomnosti na Zemi. 

Ametystové žezlo nese jak hlubokou Moudrost v propojení s Vědomím Tvůrce. Pomáhá nám uvědomovat si kroky, které jsme již prošli, situace, ze kterých jsme se poučili, abychom se dokázali ocenit a pochválit. Tento krystal nás nalazuje na velikost a světlo naší duše, možná si připadáme, že nám něco nejde, že nejsme jasnovidní, jasnoslyšní a můžeme se ponižovat, ale toto je pouhá iluze.

To vše můžeme cítít jako dary uvnitř nás,ale také cesty, které můžeme objevovat, které jsou nám k dispozici, i průvodci čekají až otevřeme nové témata, nové obzory sebe sama a propojíme se s Nekonečnem.

Osvobodit se od všech omezení a propojit se sebou, přijímat zpátky svoji sílu.

0,25 kg

1 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ