Citrín špice + ISIS

Vyprodáno

Zlatavý krystal nádherného přírodního slunečního citrínu spolu s energií krystalu ISIS.

Citrín je kamenem síly, propojený se Sluncem, Galaktickým Sluncem a kódy, informacemi, které přes tuto životadárnou energii přicházejí. 

Je to krystal Světla, ohně a naší osobní energie, kterou užíváme jak pro naše fyzikcé konání, tak i veškeré plány, vize, záměry, které cítíme, že máme uskutečnit. Jít za svými sny. Žít život s vášní.

Krystal, pokud jej držíme v ruce, tak jeho energie proudí naším tělem a aktivuje a také zprůchodňuje vše, co je potřeba. Propojuje části těla, jenž mají utovřit nové posilující a pozitivní spoje propojené s naším Posunem. Můžeme s ním vědomě pracovat se slunečními paprsky a stahovat potřebné energie pro Zemi.

Přijetí nových energií, které jsou nám všem k dispozici a čekají na naše přijetí a připravenost fyzických těl.

Působí a dává do harmonie oblast Solaru (3. čarka), která je spojena s našimi emocemi a je centrem síly. Citrín je krystalem tvořivosti.

Jeho světelná energie odstraňuje negativitu, smutek a melancholii a nalazuje nás na to, že vše má svůj záměr nebo je pro naše učení. Krystal v sobě nese také harmonii prvků ženské a mužské podstaty, která nám je zrcadleny, abychom mohli vnímat svého vnitřního muže i ženu, kteří se nám pak zrcadlí v přítomnosti do našich vztahů.

Pravé citríny mají dražší cenu, můžete na trhu i narazit na křištály, které se zahřívají uměle a prodávají se jako citríny... 


3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ