Citrínová špice + rutil

Vyprodáno

Úžasná kombinace zlatavého krystal citrínu a křišťálu v jedné energii. Nese tak energie čistého křišťálu, jenž zastupuje veškeré paprsky a světla, univerzální energie, a je doplněný o esenci citrínu, jakožto krystalu síly, galaktického slunce a slunečních kódů, osobních hranic. Jehož středem pak prochází šíp rutilu, který energie ještě násobí.

Citrín je kamenem síly, slunce, ohně a také naší osobní energie, kterou užíváme jak pro naše fyzické konání, tak i veškeré plány, vize, záměry, které cítíme, že máme uskutečnit.

Zároveň je propojena s krásná čistou energii křišťálu, jenž ještě propojuje další krystalové paprsky.

Citríny jsou i krystaly Slunce, mají hřejivou, zlatou esenci, která je propojena se Slunečními paprsky, galaktickými Sluncem, jenž nám předává nové kódy a energie Vzestupu.

Krystal nese aktivní energii, kterou nás učí vědomě ukládat, zvyšovat a naučit se s energií neplýtvat.

Toto propojení křišťálu a citrínu nám pomáhá nalazovat se na Vyšší energie, Vyšší Já a umět pochopit naše vize, přání, sny a následovat je v realitě. Zažehnout vnitřní oheň naší síly, vášně k plné radosti a naplnění v našem životě.

Jeho světelná energie odstraňuje negativitu, smutek a melancholii a nalazuje nás na to, že vše má svůj záměr nebo je pro naše učení.

Citrín s křišťálem má 0,35 kg


1 770,00
Please select variants first