Dračí ametyst - oboustranný 2,5 kg

Vyprodáno

Nádherný velký dračí krystal propojený s Draky, Dračí energií, Dračími liniemi na Zemi, zároveň se také jedná o ametystovou aktivní drůzu, na které si můžeme nabíjet dračí energií vodu, šperky, amulety a rituální předměty. 

S krystalem můžete přivolávat draky, komunikovat s nimi, cítit je. Je to odkrytí sféry, jenž je mezi námi a krystal je pro toho, kdo je s draky propojen.

Draci jsou zároveň strážci posvátné energie, jejího projevení a aktivaci na Zemi, ukotvení dračích energií. Je zde pro toho, kdo s draky létá, kdo je matkou - otcem Draků, kdo je drakem.

Draci v jemnohmotnější sféře začínají fyzicky nabývat formu na mnohých posvátných místech propojených s dračími liniemi. Především rozlehlá místa panenské přírody, blízko svatyň, kde jsou nyní hluboké jeskyně, i na tato místa tě to může s krystalem povolávat.

Zároveň krystal je propojený s fialovou nebesko - zemskou sférou. Je to krystal se kterým můžeme pracovat, jak ucítí naše srdce, s tímto krystalem přijdou potřebné informace i intuice, jak s krystalem pracovat. 

Má mít své místo, trošku prostoru, především pro krystaly, které jsou velmi jemnohmotné a dračí energie by na ně byla silná (např. růženín, celestín..)


3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ