Lemurský Dračí krystal - 0,9 kg

Vyprodáno

Nádherný dračí křišťál, jenž pomalu již přechází do záhnědy, aby byl zde více pochopen a ukotven ve hmotě...Navíc se jedná o Lemurský krystal, který v sobě nese mnohé propojení a informace propojené s draky a Lemurií, kteří stále byli energeticky součástí. Jeho špice na jedné straně již zároveň vchází do katedrálové energie. 

Draci jako strážci, které nyní začínáme vnímat a přijímat. Síla, která sebou nenechá manipulovat, síla, která byla zneužita a která přichází jako zkouška pro ty, kteří jsou připraveni.

Připraveni jednat ve svobodě, respektu k ostatním. Je to předání, které vychází z našeho srdce, avšak neovlivňuje ostatní, ale stává se kapkou oceánu a nechává ostatní plynout, protože je tolik pravd, kolik je lidí...Dračí síla je stále velmi skloňovaná, ale i tak se odvrací od Pra-Původní podstaty dračí říše.

Draci s sebou nenechají manipulovat, jejich energie je mocná, že pokud jejich energii voláme, nebo s ní pracujeme a jdeme přes určité hranice nebo jiné nalazení, ve fyzické rovině nám to ihned projeví.

Je to brána, kterou projdou ti, jenž umí naslouchat, jenž si váží a dávají prostor změnám, svobodě a životu ve všech formách.

Křišťál je pro toho, kde má vést, nebo už vede, kdo předává nebo cítí, že nastane tato chvíle. Kdo cítí propojení s draky, ale také vnímá, že hranice jsou vždy tenké a uvítá Vědomí dračího krystalu, který mu bude dávat a ukazovat hranice pro vzájemnou spolupráci i respekt. 

Dračí křišťál zároveň může být tvým osobním krystalem, nese v sobě veškeré paprsky světla, je to krystal se kterým můžeme pracovat, jak ucítí naše srdce, stahovat a přijímat informace, kódy a energie, přenášet je, uchovávat a léčit.

Zároveň se jedná o lemurský krystal, tak jako ostatní otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí a také propojení s lumurskými bratry a sestrami.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti.

Jedná se o silný mistrovský světelný křišťál, a tak jej doporučuji tomu, kdo už s krystaly pracuje, nebo jej volá srdce, aby mohla být práce s tímto kouskem naplněna...


4 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ