Elfí křišťál

Vyprodáno

Nádherný prastarý krystal, jenž je propojený s Elfí říší.

O tomto krystalu nemůže být mnoho napsáno, avšak ten kdo jej má mít, ho pozná. Krystal byl dlouho chráněn, záznamy byly zastřeny, až nyní se dostal do rukou těch, jenž znají jeho sílu, očistili jej a tak nalezli pravý poklad ukrytý ve svém Jádru. 

Pravá Krása a poklad lze spatřit pouze srdcem.

Krystal je spojený s námi, s říši Elfů, jsme Vesmírnými strážci Planety Země, udržujeme na Zemi určité vibrace, známe mnohá tajemství. Mnoho z vás je svou částí Elfí podstaty zde na Zemi, a tak i tvým úkolem může být za každých situacích udržovat své světelné vibrace, být v radosti a přirozenosti a vstupovat do své síly a tvořit. 

Tvořit v souladu s Božským řádem a Přírodou, kterou miluješ ve všech formách.

Krystal má 1 kg a 17 cm

3 300,00 Kč

Můžeš v sobě nést energie, vzpomínky vznik Planety Země, na vše, co je zde nachystáno pro otevření, až přijde ten pravý čas, tak jako i tento krystal byl zahalný v roušce a nyní jde k vám. 

Krystal se až v rukou povolaného bude prozařovat a ukazovat poklady, které nese. 

Odkrytí Tajemství, tvé Elfí podstaty a toho, co to vůbec znamená, jakou máme úlohu na Zemi a jak s námi můžeš Vědoměji komunikovat a pomoci nám na společném Záměru...


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ