Fantomová záhněda ISIS s duhou

Vyprodáno

Nádherná světelná záhněda s fantomem a tvarem krystalu ISIS se strážcem prahu.

Záhněda nese hlubkou, avšak zářící energii, která nám pomáhá s přijímáním vysokovibračních energií do našeho fyzického těla, do zemské úrovně, aby energie, které jsou čím dál silnější, byly správně ukotvené - pochopené, abychom s nimi mohli vědomě pracovat, žít je v našem denním životě. 

V krystalu můžeze spatřit více energií, je zde strážce prahu, ale také anděla, jenž dotýká se svého srdce a nese energii Odpuštění, Lásky ke všem bytostem žijícím na Zemi. 

Světelná záhněda ISIS nám pomáhá v přijetí našich darů, schopností a nejvyšších potenciálů duše, jenž můžeme žít na Zemi. Učí nás vyrování mužsko-ženské podstaty nejen v nás, ale i ve všem co nás obklopuje.

Je to moudrý krystal, jenž v sobě nesou mnoho krásných poznání a předání. Je dobrých Průvodcem při procestu transformace, zobrazuje nám energie, které máme od sebe odklonit nebo se kterými už se v Nových energiích nemáme ztotožňovat.

 Je to sloup světla, který je připravený na práci s námi, jako učitel, průvodce a společník, který kráčí s námi cestou rozmanitého života. 


2 800,00 Kč
Please select variants first