Fialová fluoritová špička

Vyprodáno

Nádherná velká fialová fluoritová špice, která nese hluboké a velmi klidné energie, které nás dokáží uklidnit ve všech situacích a znovu se naladit na vyšší podstatu, vyšší záměr. 

Fialový fluorit je propojen s fialovými transformačními paprsky, které působí na přijetí duchovních energií a otevření se těmto energiím, které pro některé mohou být těžké na pochopení.

V první řadě tento krystal pomáhá uvolňovat napětí v oblasti hlavy, abychom mohli uklidnit své myšlenky a roztěkanou mysl, a tak se ponořit více do sebe, dále dochází k postupnému uvolňování celého těla, kde se můžeme postupně uvolnit do Nekonečna a naladit se na tu velikost, která je všude kolem nás a ve všem, co je součástí našeho života. 

Vibrace fialových paprsků působí na naše energetická centra, na třetí oko a 7. korunní čakru a díky uvolnění, tak můžeme snadněji přijímat Nové energie, které k nám přichází a chtějí být ukotveny, přijaty v našem těle a také snáze transformováno to, co nám již neslouží. 

Fluoritová špice je jako sloup světla, který můžete používat jak pro uklidnění, tak právě na meditace a duchovní práci, v období transformace nebo jej mít u nočního stolku.


1 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ