Fluorit zelený - špice 1,1 kg

Vyprodáno

Nádherná zelená fluoritová špice je plná vysokovibračních léčivých energií a zelených paprsků. Má nádhernou a velmi uklidňující energii, jeho zelené paprsky působí především na veškeré nerovnováhy fyzického těla, oslabení orgánů a sníženou činnost, jeho zelené léčitelské paprsky také působí na naše duchovní srdce, veškeré obavy, smutky a vše, co jsme mohli v sobě uzamknout.

Pomáhá při léčení veškerých traumat a bolestí zažitých ve vyšších vibracích, jako na spirále, kde odkrýváme ve vyšších vibracích stále větší hloubku v nás a to, co je potřeba uvidět, uvolnit a očistit.

Krystal pracuje na našich emocích, výkyvech v hlubokých pocitech, událostech, které nás vyvedou z našeho středu, pocity, které se v určitých situacích mohou z nenadání objevit, neboť narazí na spínač, který jej spouští - zde nám pomáhá najít zdroj těchto ,,spínačů,, se kterými se to pojí, a tak vzniklá traumata uvolnit a poléčit. Mnoho z toho je uloženo v buněčné a DNA paměti a reakce je rychlejší než uvědomění, že nějaký takový blok nebo obranu máme.

Neboj se vydat se do hlubin vlastní duše, do hlubin vlastního srdce. Odpustit sám sobě i ostatním všechno, co bylo na mě pácháno a co já jsem páchal druhým.

Nechat se poléčit zelenou krystalickou energií a paprskami, jenž jsou ve spolupráci s léčitelem Archandělem Rafaelem, který vám může pomoci uvolnit veškeré bloky v našem fyzickém těle, pořádně vydechnout a poléčit to, co nyní potřebujete.

Zelená fluoritová špice je vhodná do prostoru, kde může vysílat paprsky, do rodiny, k léčitelům ale také na osobní použití.

1,1 kg

3 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ