Fluorit zelený

Vyprodáno

Nádherný zelený fluorit opravdu nádherné kvality, již z průsvitající částí krystalu, plný vysokovibračních léčivých energií. Fluorit má nádhernou a velmi uklidňující energii, jeho zelené paprsky působí především na duchovní srdce na více rovinách.

Pomáhá při léčení veškerých traumat a bolesti zažité ve vyšších vibracích, oddělení a nenaplnění posvátného vztahu nebo duchovního partnerství zde na Zemi. Vnitřní rozpor a neklid, že už měl dávno na určitá setkání a spolupráci, propojení nastat čas, neklid, že věci už by měli být jinak.

Krystal pracuje na našich emocích, výkyvech v hluobokých pocitech, událostech, které nás vyvedou z našeho středu, pocity, které se v určitých situacích mohou z nenadání objevit, neboť narazí na spínač, který jej spousší - zde nám pomáhá najít zdroj těchto ,,spínačů,, se kterými se to pojí, a tak vzniklá traumata uvolnit a poléčit.

Vydat se do hlubin vlastní duše, do hlubin vlastního srdce. Odpustit sám sobě i ostatním všechno, co bylo na mě pácháno a co já jsem páchal druhým.

Nechat se poléčit zelenou krystalickou energií, uvolnit veškeré bloky v našem fyzickém těle, pořádně vydechnout. 

Krystal má 0,95 kg

1 880,00 Kč
Please select variants first