Fluorit hůlka

Vyprodáno

Krystalová Fluoritová hůlka je určena především pro práci s telěm a různými bloky, oslabeními a bolestmi, harmonizuje a narovnává vše, co u nás není v souladu.

S tímto krystalem Fluoritu můžeme čistit, harmonizovat a zacelovat auru naší, tak druhých lidí a také ji můžeme používat na energetická místa na těle - čakry, uvádět je do souladu a podporovat přirozený energetický tok v těle. 

S tímto krystalem se dá léčit pole lidí i na dálku, je to leasorý léčivý paprsek, který krystal vysílá, čas ani prostor zde není důležitý. 700,00 Kč

Mnoho lidí na sobě denně pracuje a stahuje nové energie, avšak ne všechny má ukotvené a stáhnuté v poli, Fluoritová hůlka pomáhá přijímat a ukotvovat duchovní energie do těla, aby se vše mohlo projevit ve fyzickém života. 

S krystalovou fluoritovou hůlkou můžeme pracovat i s 3. okem při aktivace a koncenrování energie v této oblasti, tak také při odstraňování iluzí a závojů. Také při práci se srdeční čakrou, kde nám pomůže vyplavit potlačované city, bloky a bolesti, které tam hluboko můžeme mít uložené. 

Krystal je vhodné čístit po každé práci pod proudem vody nebo světlem. 

Hmotnost: 41 g


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.