Fluoritové Srdce - surový krystal 1,9 kg

Vyprodáno

Nádherný surový krystal Fluoritu, který připomíná tvar lidského srdce. Můžeme z něj vnímat fialovou esenci propojenou s duchovnem a korunní čarkou, abychom byli schopni přijímat vysokovibrační energie do svého těla a ukotvovat je, aby se vše mohlo projevit ve hmotě. Rozpoznávali iluze a třídili informace, které k nám přicházejí a které jsou zrovna pro nás důležité. Více v sobě rozvinuli telepatii a intuici. 

Ve středu modrá esence je zde jako čistota, barva, která působí na centrum hrdla, projevení vlastní pravdy, nacházejí vhodných slov, aby byly pochopeny a správně přijaty a také v tomto případě ve spojení s fialovou barvou působí na 3. oko, která právě propojuje se srdeční oblastí a korunní čakrou. 

Zelená esence pak přichází jako léčitel Srdce, otevření se bezpodmínečné Lásce, procítění propojenosti s každou částí Života, že všeho jsem součástí a měl bych převzít plnou odpovědnost za mé činy, za mé slova za myšlenky vědomé i ty podvědomé, neboť vše je nám v zrcadleno skrze druhé lidi, situace. 

Nádherný mistr, jehož energie hladí, léčí a působí i na fyzickou úroveň. Dokáže nás plně uklidnit, pokud toho máme opravdu hodně, jsme rozlítaní nebo se nám událi nečekané situace, které nás mohli vyvést z našeho vnitřního klidu. 

Jeho energii můžeme nechat působit na celé tělo, představit si, že jeho paprsky prozařují oblast 3. oko, korunní čakru, srdce přední část i srdce zezadu, pokud máme úraz nebo fyzické bolesti, tak necháme jeho světlo působit i na tuto oblast.


2 000,00 Kč
Please select variants first