Galenit s pyritem 1,2 kg

Vyprodáno

Hluboká, silně propojující a ukotvující krystal Galenitu propojený s pyritem. Poklad, který nese velmi speciální, uvnitřněnou, hmotnou sílu. 

Je vhodným krystalem po skončení jakékoliv meditace, semináře, rituálu nebo silných transformačních dní, kdy potřebujeme se zpátky dostat k sobě, do sebe a veškeré duchovní, Nové energie dostat do našeho pole, našeho fyzického těla, aby vše mohlo být součástí našeho běžného denního fungování. 

Aby se naše sny a vize mohly na Zemi uskutečnit. 

Krystal Gelenitu nás učí pracovat s naší silou, abychom si nejen pocítili, ale učili ji v sobě i ukotovat a vědomě používat. Zbytečně ji neplýtvat a naučit se vnímnat náš střed při mnoha situacích, vnímat, co nás z tohoto středu vyvádí.

Přestali se také bát naší síly, ať už naše minulost byla jakákoliv. Vše se mění, je na čase vzít si naši sílu zpět, v pokoře a s propojením se Zemí, Kosmem, kteří nás chrání dělat NE-Vědomé kroky.

Je to energetický krystal, který dodává velké množství energie a odvahu na to vyzkoušet v našem životě Nové věci, nepoznané. Zkusit roztáhnout křídla a letět, a ač nevím, kde letím nebo kde doletím, věřím, že mě to přivede přesně na to pravé místo, kde mám být...

Nezáleží na věku, žij život v radosti každý den. Překonej sám sebe, uvědom si svou vnitřní sílu, která dokáže měnit náš svět. 

Krystal vhodný také pro muže, kteří cítí plně vstoupit do své síly, ale zároveň v jemnosti, najít střed mezi tím, co mají jako rytíři vykonat, ale kdy už je důležité do věcí, situací zasáhnout a říci NE. 


1 690,00 Kč
Please select variants first