ISIS krystal s citrínovou esencí

Vyprodáno

Krystal, který v sobě nese citrínovou esenci spolu s energií krystalu ISIS a zároveň také zajímavé energetické ukotvující tečky. 

Krystal v sobě nese harmonii prvků ženské a mužské podstaty, která nám je zrcadlena, abychom mohli vnímat svého vnitřního muže i ženu, kteří se nám pak zrcadlí v přítomnosti do našich vztahů. Najít harmonii v sobě. Harmonii světla a tmy. Harmonii konání a plynutí. Harmonii Srdce a Světelného Mozku. 

Tento kousek je krystal, který není úplně sytě žlutý, ale i tak nese energii zlatavého energetického citrínu. Zároveň na určitém světle jako by se krystal proměnil a vyzařovat světelné křišťálové - bílé paprsky.

Takže toto je takový dar pro někoho, kdo vnímá citrín a zároveň křišťál dohromady...navíc za příhodnější cenu :-)

Citrín je kamenem síly, slunce, ohně a také naší osobní energie, kterou užíváme jak pro naše fyzické konání, tak i veškeré plány, vize, záměry, které cítíme, že máme uskutečnit.

Zároveň je propojena s krásná čistou energii křišťálu, jenž ještě propojuje další krystalové paprsky.

Citríny jsou i krystaly Slunce, mají hřejivou, zlatou esenci, která je propojena se Slunečními paprsky, galaktickými Sluncem, jenž nám předává nové kódy a energie Vzestupu.

Krystal nese aktivní energii, kterou nás učí vědomě ukládat, zvyšovat a naučit se s energií neplýtvat.

Toto propojení křišťálu a citrínu nám pomáhá nalazovat se na Vyšší energie, Vyšší Já a umět pochopit naše vize, přání, sny a následovat je v realitě. Zažehnout vnitřní oheň naší síly, vášně k plné radosti a naplnění v našem životě.

Jeho světelná energie odstraňuje negativitu, smutek a melancholii a nalazuje nás na to, že vše má svůj záměr nebo je pro naše učení.

Je propojen s centrálním galaktickým Sluncem - naším Sluncem a úlohou citrínů je stahovat a vysílat do prostoru sluneční kódy a energie v čistém Zdrojovém kódu na Zemi. 

350 g


1 550,00 Kč
Please select variants first