ISIS záhněda + spojovatel času

Vyprodáno

Nádherná světelná záhněda ISIS, ve své surové formě, jenž zastupuje harmonii a rovnováhu světla a temnoty, mužské a ženské energie a jejich projevy, vesmírný řád a spolupráci.

Pomáhá nám pro rozpomenutí si svých darů, které neseme a kterých je mnoho. Je to dar léčení myšlenkou i dotykem, telepatie, cestování prostorem, komunikace s jemnohmotnou sférou. Zrcadlí nám veškerá zasvěcení, která už jsme prošli a které jsme připraveni vidět a znovu v nás odemknout v pokoře.

Odkrývá nám v našem životě situace, kdy se máme naučit reagovat nově, v nových energiích v souladu s naší esencí. Je to harmonie uvnitř nás, která se pak projevuje a učí jako harmonie k dalším lidem.

ISIS krystal nám také pomáhá ukazovat a pochopit naše schopnosti, skutečně na Zemi poznat svoji esenci, plně poznat SAMI SEBE. Neboť naši NadDuši si plně můžeme nacítit pouze my sami.

Jsme zde pro to, abychom naše dary projevili, sdíleli je s ostatními, nenechávali si je pro sebe, objevovali a zkoumali to, co nám bylo dáno a děmito dary pomáhali lidstvu.

Spojovatel času s Budoucností, možnými předpoklady toho, co jsme si jako Duše naplánovali...


3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ