Kalcitová max koule 1,5 kg

Vyprodáno

Obrovská kilo a půl velká duhová, zářící kalcitová zlatá koule plná aktivní energie, světla a nádherných duh.

Kalcitová koule na nás působí teplou, sluneční energií, která prochází každou naší buňkou a rozvibrovává a otevírá nás, abychom do sebe přijali více Světla a vysokovibračních energií.

Je to kámen síly, ohně a Slunce, který působí především na náš solar, je to jako kousek Zdroje, který nám dává pocítit svůj osobní zdroj a kam až sahá naše pole, Jakou má energii, barvu, jakou má sílu, Světlo. 

Při jakých situacích se nám energie vytrácí nebo snižuje, co ji ovlivňuje a kdy naopak dokážeme energii načerpat a násobit, co nám prospívá a dělá radost, posiluje naše Tvůrcovství. 

Tato koule nehodí se jen pro osobní práci, ale její dosah a světlo je velké, a tak se může používat na seminářích ve skupinách, všude tam, kde se chtějí zesílit energie vyslané i přijaté, záměry i vize, Světlo. Pro jakoukoliv práci, energii, či myšlenku, která se skrze krystal znásobí... 

Pokud kouli pokud držíme v rukou pomáhá nám ukotvovat se sami v sobě a pocítit naše Jádro, střed osobnosti Já jsem. 

Kalcitová koule dodává hodně energie a předává tvůrčí, pozitivní energii - motivace, inspirace a síly. Chuť a síla tvořit, malovat, tancovat, zpívat, běhat, meditovat, studovat, cokoliv co vaše duše miluje, kde máte vášeň, to ať je podporováno a násobeno.

Hodí se i do prostor nebo k lidem, kde je smutek, prázdnota, chlad nebo zastavené energie, aby zde vstoupilo Světlo, Slunce a předalo nám kódy života a radost na Zemi. Aby jsme byli Tvůrci a tvořili svět, který se nám líbí, šli za svými sny a byli příkladem (světlem) pro ostatní, pro mladé generace. 

Nechť vaše světlo svítí. 


3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ