Karneol s krystalickým oknem

Vyprodáno

Karneol je kámen, který působí především na naše spodní čakry, které jsou propojené s ukotvením na Zemi, přijetím těla, přijetím hmoty a reality jako takové. 

Je to stabilizační kámen, který nám pomáhá být plně a Vědomě v této realitě. Pesimistům pomáhá energie z těchto center rozproudit výš do těla, aby nebyli zasekaní pouze ve fyzických věcech a hmotě. Zato poté duchovním a éterickým lidem pomáhá v ukotvení a propojení se Zemí, aby v transformační době pocítili, kdy se ztotožňují s určitými iluzemi nebo sny a kdy už utíkají od reality. 

Tento kámen nám pomáhá naladit se na DARY země. Že je o nás postaráno, že můžeme si dovolit podniknout změny, ke kterým nás vede naše duše, že se nemusíme bát o to, co bude. Domov, stabilita, hojnost, přijetí hmoty i jemnohmotnosti. 

Pomáhá nám vidět světlo, v těžkých situacích nás provádí, abychom si prošli hloubkou citů, emocemi i určitým klidem a uzavřením, avšak abychom až budeme připraveni vyšli opět s kůži na trh, nezůstali stát a do svého běžného života zařadili radost a kreativitu a také vášeň, která je hybným a velmi silným motorem pro mnoho věcí, pro které se pomalu odhodláváme. 


930,00 Kč