Karneol s okýnkem

Vyprodáno

Karneol s ploškou a vnitřním okýnkem do krystalu je kámen, který působí především na naše spodní čakry, které jsou propojené s ukotvením na Zemi, přijetím těla, přijetím hmoty a reality jako takové.

Je to stabilizační kámen, který nám pomáhá být plně a Vědomě v této realitě. Pesimistům pomáhá energie z těchto center rozproudit výš do těla, aby nebyli zasekaní pouze ve fyzických věcech a hmotě. Zato poté duchovním a éterickým lidem pomáhá v ukotvení a propojení se Zemí, aby v transformační době pocítili, kdy se ztotožňují s určitými iluzemi nebo sny a kdy už utíkají od reality.

Tento kámen nám pomáhá naladit se na DARY země. Že je o nás postaráno, že můžeme si dovolit podniknout změny, ke kterým nás vede naše duše, že se nemusíme bát o to, co bude. Domov, stabilita, hojnost, přijetí hmoty i jemnohmotnosti.

Pomáhá nám vidět světlo, v těžkých situacích nás provádí, abychom si prošli hloubkou citů, emocemi i určitým klidem a uzavřením, avšak abychom až budeme připraveni vyšli opět s kůži na trh, nezůstali stát a do svého běžného života zařadili radost a kreativitu a také vášeň, která je hybným a velmi silným motorem pro mnoho věcí, pro které se pomalu odhodláváme.

Karneol má plošku na kterou se může postavit, tak jako je na první fotografii. 

0,55 kg


990,00 Kč
Please select variants first