Karneol s ploškou 2,1 kg

Vyprodáno

Oborvský, nádherný, krásně obrázkový kámen Karneolu s vnitřním krystalickým středem, který působí především na naše spodní čakry, které jsou propojené s ukotvením na Zemi, přijetím těla, přijetím hmoty a reality jako takové.

Je to stabilizační kámen, který nám pomáhá být plně a Vědomě v této realitě. Pesimistům pomáhá energie z těchto center rozproudit výš do těla, aby nebyli zasekaní pouze ve fyzických věcech a hmotě. Zato poté duchovním a éterickým lidem pomáhá v ukotvení a propojení se Zemí, aby v transformační době pocítili, kdy se ztotožňují s určitými iluzemi nebo sny a kdy už utíkají od reality.

Tento kámen velmi silné energie nám pomáhá naladit se na DARY země. Že je o nás postaráno, že můžeme si dovolit podniknout změny, ke kterým nás vede naše duše, že se nemusíme bát o to, co bude. Domov, stabilita, hojnost, přijetí hmoty i jemnohmotnosti.

Pomáhá nám vidět světlo, v těžkých situacích nás provádí, abychom si prošli hloubkou citů, emocemi i určitým klidem a uzavřením, avšak abychom až budeme připraveni vyšli opět s kůži na trh, nezůstali stát a do svého běžného života zařadili radost a kreativitu a také vášeň, která je hybným a velmi silným motorem pro mnoho věcí, pro které se pomalu odhodláváme.

Karneol je velkým kouskem, který dokáže velmi vyzařovat, a tak by měl mít své krásné místo, i prostor trošku kolem sebe od ostatních krystalů (křišťály v pořádku) Má plošku na kterou se může postavit.


3 069,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ