Křišťál anděl Diniel

Vyprodáno

Krásný křišťál, který v sobě nese energii anděla Diniela, jenž pracuje se zlatou energií a také ochranou, kterou nás učí správně používat a být si vědomy své ochrany a také nepředávání energií, které si máme zpracovat. 

Někdy cítíme, že se nám něco děje a celý tento proces vnímáme velmi individuálně, sami chceme jít do hloubky a vyřešit si ho, někdy tento proces trvá několik dní, týdnů a tak tento krystal nás učí, abychom naším procesem neovlivňovali lidi, kterých se to netýká. Abychom v těchto situacích uvědomovali si sami sebe a šíření těchto energií k druhým lidem. 

Diniel je nositelem zlatého světla, ve všech situacích nám ukazuje naději, víru, že věci se změní, že se konečně dořeší, ukončí, posunou. Že ať je naše cesta dlouhá můžeme na ní vidět světlo a podívat se na všechny situace, které už jsme zvládli. 

Nezdávej se, nezoufej, jsme tu s tebou, nejsi sám...Procházej situacemi, které ti vyvstali, dovol si plakat, ponořit se do emocí, ale až přijde ten správný čas, viď světlo a povstaň !


790,00 Kč
Please select variants first

Křišťál můžete držet v ruce při meditacích, mít ho pod postělí nebo si jej přikládat v období smutku na srdeční čakru.