Křišťál Cesta Světla

Vyprodáno

Krystal a jeho nádherná, milující a hluboká energie nese také energii otevřené Změny, toho, co cítíme, že pro nás přichází a je pro nás nachystáno a cítíme na své cestě Průvodce, toho, kdo nám bude pomáhat odkrývat situaci a energie, který se ještě ve svých starých energiích držíme.

Křišťál Cesty Světla nám ukazuje sílu rozhodnutí, změny a následování naší osobní cesty, cesty Duše. Z jednotné skupinové energie, která putuje společně ze stejnému cíli. 

Jeden z paprsků však cítí jiné volání... Kam, kde možná na cestě půjde sám, možná na sebe bude upozorňovat svou odlišností, může putovat na Cestě tam, kde ani nemusí být žádný cíl, ale jde za touhou, za pocitem svého srdce, za vnitřním voláním, které zná každý z nás. 

Snímá všechny pochybnosti a strachy opustit skupinu, pro něj tak známou, bezpečnou a vykročit do neznáma. Vykročit na Cestu Světla. 

Ať je tvá cesta jakákoliv, je jedinečná. 

Plná zážitků a okamžků, které můžeš i nyní opět změnit. Můžeš změnit vše, pokud se rozhodneš a tato rozhodnutí můžou být každý den jiná, neboť se neustále měníme a vyvíjíme. Není to nestálost ale možná zkouška jestli uděláme, co skutečně cítíme, i když to zítra opět může být všechno jinak...

3 300,00 Kč
Please select variants first

Následovat svojí Cestu, následovat své Světlo, kde jsme ale v Zdrojovém celku všichni propojeni.

Tento krystal je krystalem osobním, který nese univerzální a širokospektrální energie, můžeme jimi přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, přenašek energie a informace, naopak pak vysílat své záměry a přání, aktivovat místa na těle i v přírodě, dodat jim energie a také léčit jeho paprskem...dá se použít na vše, co vaše srdce pocítí...

Krystal má na svém těle také mnoho vibračních symbolů a kódů nejen pro osobní předání, ale také pro prostor, ve kterém bude krystal umístěn. (může být i putovní do přírody a různá místa, pokud vás s krystalem zavolají)