Křišťál channeling + fantom

Vyprodáno

Krásná křišťálová špička, která má tvar Channeling krystalu, a tak zde příchází jako pomocník pro naučení se přijímání a stahování informací (channeling) především pro naše osobní použití.

Toto hlavní plochu krystalu si můžete přikládat na 3. oko a vnímat prostor, který se s krystalem vytvoří jako komunikační síť. Můžeme se také dívat do této hlavní plošky krystalu a uzřít tak příběh, který nám krystal bude chtít sdílet. 

Je zde pro to, abychom se naučili navnímávat, kdy je nejvhodnější doba pro nás přijímat zprávy, jakou technikou a také co vám brání v tom přijímat zprávy, jestli je to důvěra v to, co přichází, pochybnosti o sobě, svých darech, či bloky z minulosti, zastavení své síly.

Krystal pomáhá tyto energie pochopit a uvolnit, abychom se mohli otevřít Světlu a signálům, které jsou směrem k vám vysílány.

Skrze různé techniky pak se zdokonlovat a více a rychleji tak umět přijímat informace a nepochybovat o tom, co nám chodí, protože zprávy se budou stupňovat na své důležitosti spojené s velkými věcmi a vírou.

Úplně na svém vrchu pak má křišťál zelený fantom, jenž se dotýká i propojení s přírodními sférami a bytostmi Země, rostlinami, dévami, stromy... 

0,3 kg

1 880,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ