Křišťál ISIS + strážce záznamů + fantom

Vyprodáno

Majestátná surová křišťálová ISIS špice, která je nositelem - strážcem záznamů a nese také vnitřní bílý obláčkový fantom. 

Strážci záznamů jsou velmi silné mistrovské krystaly, které v sobě nesou tajemství a moudrost Vesmíru. Krystaly byly vědomě naprogramovány jak vyššími bytostmi, které žili na zemi (atlantida, lemurie...) tak těmi, kteří jsou strážci poznání v jiných prosterch mimo Zemi nebo v jiných dimenzích Vesmíru.

Tyto krystaly vyzařují a předávají zdrojovou pravdu a určité Vědění - záznamy, které do krystalů byly vložené a na které právě nyní nadešel čas. Strážci záznamů slouží pro nejvyšší dobro, tzn. fungují jen s lidmi a bytostmi čistých záměrů a čistého srdce, takže se jejich vědění nedá zneužít.

Čas těchto posvátných krystalů právě přichází, krystaly nesou záznamy, které přesahují naše lidské chápání, často jsou propojeni s osobními Průvodci, kteří člověka učí tyto záznamy číst a s krystlem správně spolupracovat.

Křišťál je prostoupený hloubkou a moudrostí zažitých zkušeností, předává nám ve všech situacích nadhled a vybízí nás k překročení osobních stínů, být aktivní v hledání Pravdy a velkých mystérií života. 

Není novým krystalem, ale právě tím, jenž toho mnohé nese a neustále se přizpůsobuje změnám, jeho zkušenosti se v něm odráží, avšak i on se propojuje a plyne v harmonii dál, proto je také na jeho ploše hvězdný prach a další nové malé krystaly, kterým předává své účení dál. 

Krystal je propojený s Mystérii, zasvěcení bílých knežek, jenž předávají své čisté zdrojové účení dále v mnoha formách běžného života, jako přirozenost, kterou si nemusí být ani vědomy. 

Krystal byl hluboce očišťěn a je aktivovaný, nese v sobě mnoho záznamů, kódů, které mají být předávány, avšak nese v sobě také nový prázdný prostor, který má být zaplněný energiemi nově vytvořenými...


4 000,00 Kč
Please select variants first