Křišťál katedrálové špice 23 cm

Vyprodáno

Majestátný surový krystal propojený s hlubokými mystérii života, se zdrojovým Věděním a poznáním skrze osobní zkušenosti. 

Křišťálová špice pro Tvůrce, který chápe, že má pochopit své části, své stíny, osobní hranice, Vědomí Já jsem na Zemi a završit své poznání a dosáhnout dokonalost v harmonii Já Jsem v mužsko-ženském principu. Je zde osobní poznání a naplnění, prožití naší skutečné esence a vyrážení naší energie, našeho Srdce do Vesmíru. JSEM ZDE A JSEM PŘIPRAVEN. 

Osobní poznání se pak otevírá nové cestě Propojení s Univerzem, Zemí a vším, co je živé a co nás obklopuje, neboť vše v našem životě má dokonalý význam. Není to o ostatních je to o nás naší hloubce.

Tak i tento krystal skze poznání začal měnit svou krystalickou strukturu do katedrálového krystalu. 

SDÍLENÍ, SPOLEČENSTVÍ, PROPOJENÍ SE VŠÍM, CO JEST. 

Katedrálové předání, kde stáváme se součástí vyšší kolektivní energie, jenž má být pochopena a přijata v naší fyzické rovině. Otevíráme se novým možnostem i pohledům, otevíráme se přijetí Nové reality.

Ukotvuje se plně Vědomí sebe sama skrze Srdce a vlastní cítění, nikoliv cizí informace. Překračujeme astrální rovinu iluzí, jenž vytvořili zde lidé... 

To vše se zesiluje v našem osobním portálu, ve kterém můžeme vnímat všechny své dimenzionální části, své Vyšší Já, jenž nejsou oddělené. Duchovní rodinu, my jako součástí onoho CELKU. 

S tímto mistrovským krystalem pak můžeš pracovat tak, jak tě to zavolá, nezapomeň že omezení je pouze v naší mysli. Otevři se práci s tímto krystalem na úplně nových úrovních... 


4 550,00 Kč
Please select variants first