Křišťál Klíč + klíč Lemurie

Vyprodáno

Mistrovský surový krystal s otisky, které v krystalu nesou hluboké poznáni ukotvené skrze Zemi o vývoji Zemském, tak kosmickém. Jsou to klíče k odkrytí nejen osobních událostí, ale také ohledně vývoje planety Země a forem, které zde na Zemi žili, události, které se zde stali a nesou pro nás hluboké poznání, se kterým se můžeme propojit. 

Krystal také nese energetické klíče s propojením se s Lemurií, bratry a sestry společného předání a léčitelských schopností. 

Tyto krystaly klíčů jsou zkrátka krystaly, které nám chtějí předat něco podstatného, co v sobě uchovaly a nesou a rovněž pomoci nám odemknout a odkrýt potenciály, které v sobě máme. 

Krystal se palcem drží na místě, kde je na druhé fotografii vyzobrazený daný klíč, krystal může fungovat, i když se s ním propojíme, avšak pro mnoho lidí je toto uchopení jako ,,zapnutí,, krystalu pro předání. 

Kdo pracuje s vizemi, tak zase může skrz tento otvor do krystalu vstupovat a zde nalézat odpovědi na své otázky, také najít vhodné klíče pro našich dalších bran poznání, či záznamů, které nám mají být předání. 


2 700,00 Kč
Please select variants first

OBECNĚ O KŘIŠŤÁLECH

Křišťály jsou nositely vysokých vibrací a zdrojových esencí a mají plnospektrální, všeobsahující účinky.

Můžeme s nimi léčit, aktivovat energetická centra, vpisovat a přenášet energie, stahovat nové informace, kódy, které k nám nyní na Zemi proudí, dokáží vysílat obrovské množství energie, vysílat naše záměry a předávat okolí informace o tom, kde teď jsme a co potřebujeme pro náš duchovní Posun.

Veškeré křišťály, které na našich stránkách naleznete, jsou křišťály aktivní, které v sobě nejsou aktivní energie a jsou připraveni na osobní práci, či práce ve skupině/rodině. Všechno to jsou vědomé krystaly, křišťáloví mistři, které přišli právě k vám v tento určený čas, aby bylo léčeno, předáno a zvědoměno vše, co má.

Tyto krystaly dokáží vyslat svůj paprsek i na dálku, tak i skrze obrazovku můžete pocítit energii určitého krystalu, a tak snadno můžete i na dálku zavnímat, že k vám určitý krystal náleží, že je vaší součástí a nastal čas vašeho znovu-shledání.

Mnoho křišťálů obsahuje léčivé energie, plně se s vámi propojí a budou vám pomáhat na vaší cestě, jak v různých očistách, odstranění starých programů, energií, tak také při vaší aktivaci a ukotvování nových energií. Jako krystalové bytosti zhmotněné zde na Zemi nám pomáhají v nalazení se na Vyšší Záměr, toho, že vše má svůj význam, pomáhají nám předat a uchopit informace o tom, kdo jsme, proč jsme tady a jaké je naše poslání, co jsou naše Dary. Také nám pomáhají v propojení a komunikaci s vyššími Já, světelnými bytostmi a obecně jemnohmotnějším světem.

S těmito krystaly lze cokoliv, co vaše tělo a srdce dokáže pocítit, neboť tato práce s krystaly je něco, na co si společně s nimi rozpomenete.

Ať každý krystal se dostane do rukou toho, kdo je pověřený.