Křišťál Channeling + spojovatel času

Vyprodáno

Nádherná světelná a plně zářící křišťálová špička ve tvaru channeling krystalu. Tento čistý křišťál přichází jako pomocník pro naučení se přijímání a stahování konkrétních kolektivních informací nebo také osobních odpovědí na naše otázky. Tento křišťál je navíc spojovatelem času. 

Je zde pro nás, abychom se naučili navnímávat, kdy je nejvhodnější doba pro nás přijímat zprávy, jakou technikou a také co vám brání v tom přijímat zprávy, jestli je to důvěra v to, co přichází, pochybnosti o sobě, svých darech, či bloky z minulosti, zastavení své síly.

Krystal pomáhá tyto energie pochopit a uvolnit, abychom se mohli otevřít Světlu a signálům, které jsou směrem k vám vysílány.

Skrze různé techniky pak se zdokonalovat a více y rychleji tak umět přijímat informace a nepochybovat o tom, co nám chodí, protože zprávy se budou stupňovat na své důležitosti spojené s velkými věcmi a vírou.

Křišťál můžeme držet v ruce nebo ho mít blízko našeho pole, aby na nás mohl působit a vyzařovat, ve chvílích, kdy cítíme, že máme správné nalazení. Nebojte se s křišťálem zkoušet Nové, vše co vás napadne, je správně. 

350 g

2 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ