Křišťál matky Země

Vyprodáno

Silný surový krystal matky Země, jenž pochází z červené posvátné hlíny, kde byl uložen, přichází pro ty, kdo plně necítí své hluboké kořeny a propojení s matkou Zemí, pro ty, jenž jsou více éteričtí, jsou jim přirozené vize, létání a lehkost, plynulost života, avšak věci neumí dotáhnout do konce, mají problémy s přijetím hmnoty a hojností.

Tento křišťál zrozen z hluboké matky Země, tady přichází jako pomocník pro propojení jak se Zemí, tak s nebesy, aby se vše projevilo v přítomnosti.

Krystal hodně působí na 1. a 2. čakru, má velmi zemskou energii, která předává potřebnou stabilitu, zázemí, přijetí hmoty a přijetí principů Země a jejích zákonitostí, zákonitosti živlů. Pocit bezpečí, že Země je naše matka a je o nás postaráno, že můžeme povolit a nechat se vést Zemí, Vesmírem v dokonalém souladu.

Je zde práce s hojností a pochopením, že všechno máme k dispozici, všeho je dostatek, že pouze sami svým přesvědčením a omezením neprožíváme hojnost ve všech oblastech, tak jak bychom mohli.

Křišťál surový propojuje a pomáhá v komunikaci s bytostmi Země, s rostlinnými bytostmi, s Elfy, vílami, dévami, stráži prostrů a Země - bran, ochránci Draky.


1 900,00 Kč
Please select variants first