Křišťál astrální Galaxie

Vyprodáno

Nádherná Křišťálová špice, když do ní nahlížíme, vidíme, že je jako samotný Vesmír, nekonečný plný a přitom prázdný prostor, ve kterém se nachází mnoho Galaxií, mnoho života, který známe a o kterém nemáme ani představu. Vnímáme jen tu velkolepost a neohraničenost Všeho co Jest.

Můžeme být vesmírní cestovatelé, jejichž domovem je nyní Mléčná dráha, ale vnímáme, že můžeme pocházet z jiné Galaxie. A nyní jsme zde, a tak jako velvyslanci různých Galaxií zde zkoumáme různé Domovy, Planety, Bystosti, Zákonitosti a Řády, které Galaxie nese. 

Nasáváme a zaznamenáváme vše, co je pro nás potřebné a důležité, pro náš duchovní vývoj, umíme nahlédnout skrz smyčku času do všech prostorů a vidět sebe jako velkou a neomezenou duši plnou zkušeností, která ví, jakým nyní jde směrem a co má vykonat. 

Život na Zemi je jako poslání. Večer ve snech astrálně cestujeme, učíme se a rozšiřujeme si vědomosti a poznáváme nové hvězdné domovy. 


2 700,00 Kč
Please select variants first

Nastává pomalé sloučení určitých Galaxií zpátky do Supergalaxie, tak i nastává propojení odlišných esencí muže a ženy zde na Zemi, aby se stali jedním a vyprávěli svou příběh. 

Možná vnímáš, že je to tvá poslední inkarnace na Zemi. Ukončuješ vše do harmonie, víš, že máš vykonat důležitou věc pro sebe, lidi, planetu Zemi, a že pak opustíš tento prostor a necháš zde odkaz krystalu, jenž bude putovat dál pro ty, kteří zde budou ještě doma, aby si zanechal světelnou stopu. Půjdeš tam, kde tě volá tvá další cesta a linkou budeš v propojení jako průvodce, který bude na Zemi pomáhat druhým.