Křišťál Nové Doby + Vodní krystal + fantom + ISIS

Vyprodáno

Křišťál Nové Doby, Nových energií, plný vnitřních duh, s fantomem Moudrosti a také esencí Vodních krystalů. 

Tento výjimečný krystal v nese informace vodní sféry, hlubiny, ve kterých je život, na něž si může pamatovat mnoho z nás. Jsou to informace a moudrost delfínů, velryb, sirén, mořských panen. Zdá se to být velmi dávno, kdy lidé byli v souladu s vodním světem a jejich obyvateli, komunikovali s vodními bytostmi, kteří jim předávali prastaré moudrosti, kterých si lidé vážili, neboť věděli, že tyto moudré bytosti udržují určitou Harmonii na Zemi. 

Den za den pak tato schopnost zůstala vyvoleným, těm, kteří si pamatují a ctí, nyní nastává opět doba Setkání a Vzájemného propojení a komunikací s vodním světem. Poslední vzpomínky na tato propojení můžete mít z Atlantídy.

V tomto křišťálu můžete i fyzicky vnímat vodní dno, korálový svět. 

Krystal tvarem ISIS nám ukazuje absolutní Harmonii a vyrování veškerých energiích na Zemi. Mužsko-ženských, MARsovsko-venušiných energií a také veškerých galaktických bojů, odlišností, jenž mají být na Zemi pochopeny, vyléčeny.  

Křišťál prochází mnoha strukturami, dimenzemi a je propojený se Vším, co Jest, a tak v tomto celku se neustále proměňuje a tím se aktualizuje. Aktualizuje a přizpůsobuje se díky tohoto propojení se Vším, s aktuálními energiemi, které nám pomáhá přijímat na všech našich úrovních. 


5 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ