Křišťál osobní světelný + sagenit + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný čistý kousek křišťálu, světelných a velmi čistých energií, které jsou zároveň velmi hluboké. Křišťál obsahuje také rutil, kterému se říká Venušiny vlasy nebo Amorovy šípy. Je to zářící tekuté světlo jako kus ledového křišťálu, jímž proniká světlo a odráží se do prostoru ve formě duhy. 

Kombinace zlatých ritilů ještě více násobí světlo pomocí zlaté energie, v tomto propojení vysílačem bezpodmínečné Lásky, otevření a důvěry v Život.

Křišťál nás vybízí vidět všechny situace v Bezpodmínečné Lásce, nechat se touto silnou vysokovibrační energií také zcela naplnit, každou buňku i prázdný prostor našeho bytí a naplněním pak tato energie bude se vysílat skrze naše Já do celého prostoru, všude, kde budeme kráčet.

Křišťál pomáhá ukotvovat starodávnou moudrost, aby byla pochopena a opět projevena v naší přítomnosti, propojila s tím Novým, co zde žijeme a vzniklo tak úplně Nové spojení, Nové energie. Dávná moudrost v propojení s Přítomností Nové Doby.

Zároveň s používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravuje v přítomnosti pokřivení, ke kterým docházelo. 

Tento čistý křišťál je navíc strážcem záznamů, kde do krystalu byly vepsány určité informace, záznamy, které jsou nyní ke čtení...

Na křišťálu ze zadní strany je prostoupena oranžová esence další horniny, která se s křišťálem propojila.

Jedná se o osobní křišťál, jenž vás bude provázet na vaší každodenní cestě Vzestupem a Osvobozením, Rozpomenutím. 


2 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ