Křišťál Předání + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný kus surového křišťálu jenž nese informace pro Předání a je také strážcem záznamů. 

Vše co bylo mocnostmi a bytostmi skryto a utajeno, veškeré lži a manipulace, vytváření strachu by mělo být odkryto...Pohlédni pravdě do očí a vyřkni vše, kde cítíš, že je pravda, aby se i díky tobě a mě (krystalu) ukotvila v krystalických mřížkách a v matce Zemi, energeticko informačním poli, a tak se dostala k lidem, kteří tuto pravdu chtějí znát a oni poznají jí svým srdcem. A tak může opadnout strach z mnoha iluzí, jež lidstvo stále žije. 

Ano je potřeba změnit mnoho věcí, ale tyto změny začínají u jednotlivců. Jdi příkladem a žij svou pravdu, nalazuj se na Vyšší Světelný Řád, neboť i Jeden jediný člověk, který věří a začne žít svou pravdu v denním životě, předává dalším tiscímů světelným pracovníkům a lidem dobrého srdce informace o provedení určité fáze Vzestupu a sejmutí iluzí, jež tyto patra nesou. 


2 900,00 Kč
Please select variants first

Krystal ti pomůže v hledání konkrétních odpovědí a přivede k tobě informace Pravdy, jenž cítíš, že kolektivně stále u lidí panuje. Žádá tě o tvou aktivnní činnost, aby jsi pokládal otázky, aby jsi mohl přijímat odpovědi. Jedině přes lidské Vědomí - Záměr a Srdce pak společně s krystalem tyto energie můžete ukotvit v matce Zemi, aby byly informace dál předány. 

Krystal se přikládá na 3. oko pokud máte vize, pokud pracujete na úrovni srdce a jste spíše jasno-citlivý, pracujte s ním a vaší srdeční čakrou. 

K hlavnímu krystalu se pak za dlouhou dobu připojil mladší křišťál, který je strážcem záznamů, díky jejich propojení vzešel velmi silný krystal s informacemi a předáním, které na někoho čekají a otevře ho síla záměru a čistota lidského srdce. 

Neposuzuj, zda si krystalu hoden, pokud bije tvé srdce, tak mu věř. 


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.