Křišťál předání + strážce záznamů

Vyprodáno

Krystaly směřují vzhůru za stejným cílem, vzájemně se na své cestě podporují a předávají se vše potřebné pro to, aby se mohli společně posouvat. Nedívají se na to, kde je výš a je ve svém růstu, neboť si uvědomují, že jdou společně. 

Možná i ty jsi osobou, která spojuje a propojuje ostatní, aby se potkali na své cestě. Možná k tobě ostatní vzhlížejí nebo tě ráda poslouchají, chodí si pro rady. Je to určitá energie, kterou neseš a se kterou se máš podělit s ostatními. 

Tak i tento křišťál přichází jako společník, který se chce podělit se svým předání, se svými záznamy, které nese a které do něj byly ukryty, naprogramovány dalšími Vědomými bytostmi, jenž dobře znali krystalickou práci. 

S tímto krystalem dochází k učení a předání, takovému, které je potřebné právě pro tuto dobu a všechno by mělo být vámi předáváno dál. Ať už píšeš články, či vedeš nějakou skupinu nebo jsi jí součástí, budou ti předávány informace, které by jsi měl sdílet.

Jsou to také různé ,,nové,, postupy, metody, léčení. To, abychom úplně upustili od toho, jak věci jsou, jak je vnímáme na základě našich poznání a zkušeností a mohli přijmout, že všechno je jinak.

S krystalem přichází určité uvolnění a lehkost, že není potřeba důmyslných technik a studií, ale že věci jsou mnohdy mnohem jednodušší, než se zdá...


960,00 Kč
Please select variants first