Křišťál Propojení - strážce záznamů

Vyprodáno

Krásný světelný křišťál Propojení přichází jako krystal pro pár milujících se duší. 

Potkali se dva lidé, aby na Zemi ukotvili určité energie Lásky a naladili se na, co zde společně mají vykonat. Aby se naučili cestu středu, vzájemné komunikace a souznění a pochopení mužsko-ženské energie a její smíření.

Už není potřeba být lepší, čistější, duchovnější, ale být ve svém Srdci v Bezpodmínečné Lásce SÁM SEBOU a jít po boku člověka, který je rovněž sám sebou. 

Krystal je strážcem partnerských záznamů. 

Ač je to křišťál Propojení, ve vztahu poukazuje na osobní hranice a individualitu. Věci které nám partnerství odkrývá a které máme změnit a pochopit, ale také ty, které si máme nechat a jsou to zkoušky našich osobních hranic.


1 100,00 Kč
Please select variants first

Určité období v životě se jeden z partnerů může rychleji vibračně posouvat, a pro toho druhého to může být náročné. Může vznikat určitý nátlak nebo nesoulad. Tento krystal zde přichází, aby pomáhal předávat informace Posunu toho druhého a docházelo tak k určitému pochopení a slazení v páru. 


 Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.