Křišťál s esencí citrínu

Vyprodáno

Uniktátní křišťál, který do sebe již přijal energii citrínu, a proměňuje se se slunečními paprsky. Mnohdy tak může vypadat křišťálem, avšak když na něj zasvítí sluneční paprsky zesiluje se jeho citrínové světlo. 

Je darem i z finanční stránky, neboť byl tento krystal pořízený jako křišťál, nikoliv jako citrín, kde jsou částky mnohem dražší.

S krystalem můžeme pracovat jako se Slunečními paprsky, galaktickými Sluncem, jenž nám předává nové kódy a energie Vzestupu. Zároveň jako křišťál nese veškeré energie a nese všechny paprsky světla, se kterými můžeme pracovat. 

Krystal nese aktivní energii, kterou nás učí vědomě ukládat, zvyšovat a naučit se s energií neplýtvat.

Citríny obecně působí a dávají do harmonie oblast Solaru (3. čakra), která je spojena s našimi emocemi a je centrem síly. Vyjít a konečně udělat změny, rozhodnout se a následovat tyto rozhodnutí, mít tu vůli, vnitřní oheň, vášeň a zápal pro věc.

Citrín je také krystalem tvořivosti.

Jeho světelná energie odstraňuje negativitu, smutek a melancholii a nalazuje nás na to, že vše má svůj záměr nebo je pro naše učení a že vše bychom neměli brát až tak vážně, ale v lehkosti a s humorem.

Jedná se o světelný obelisk, který bude v prostoru zvyšovat vibrace a zahalovat jej světlem. 

0,9 kg

6 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ