Křišťál s růžovým fantomem

Vyprodáno

Pradávný, hluboký křišťál, který ve svém vrcholu nese růžový fantom.

Krystal nese veškeré paprky a energie, které můžeme používat jak na stahování a přijímání informací, přenášení, aktivování, léčení apod. Tak tento křišťál však navíc nese ještě fantom růžového paprsku. 

Pomáhá nám osvobodit se od všech omezení, které můžeme nést, pomáhá nám uvolnit veškeré zadržené a nevědomé smutky ze srdeční oblasti, které tam můžeme mít hluboko ukryté. Uvolnění veškeré bolesti, strachu, pocitů viny na všech úrovních, kde se s duší Vědomím nacházíme. Nežádat o lásku, ale cítít ji plně ukotvenou v sobě, láska, která je bez očekávání, bez soudů, bez podmínek. 

Plná přítomnost Lásky skrze srdeční Portál, kterým se můžeme propojit se všemi lidmi plně do osobní podstaty. Vnímat srdcem, mluvit a konat srdcem. 

Skrytá a prastará moudrost Lásky, která nás pak otevírá důvěře a zázrakům života, vyzáření bezpodmínečné lásky, kdy celé naše Já touto energií stále víc zvyšuje své osobní vibrace, a tak v sobě s citem a plynutím aktivuje vše, co je pro nás nachystáno. 


2 100,00 Kč
Please select variants first

Bez chtění, bez lpění, Láska je klíčem.

Krystal má vysoce uklidnující energii, také ukotvující, aby vysoké energie Lásky, některé až extatické mohly být plně ukotveny v těle.