Křišťál s turmalínem

Vyprodáno

Velmi úchvatný a silný diamantový křišťál, kterým je hojně prostoupen černým turmalínem, tato kombinace je velmi silným krystalem pro připravené.

Tento křišťál nám pomáhá odvádět veškeré nízkovibrační energie, osobní nastavení, bloky a programy, které v nás brzdí v tom přijmout vlastní sílu, pocítit náš osobní Zdroj a důvěřovat sobě. Je to vše, co nám brání v osobním Posunu a Svobodě, prožití Sebelásky na všech úrovních.

Tento krystal jako zářivé světlo protkaný turmalínem nám pomáhá také v zobrazení a vyplavení strachu a určité manipulace, kterou můžeme z minulosti vnímat a která může být uložená jak na té buněčné úrovni, tak úrovni DNA a dalších energetických záznamech. Všechno toto pro nás mohou být velmi silné zážitky, které nejsme připraveni vidět, ale je potřeba je přijmout, odpustit a energie transfomovat.

Křišťál s turmalínem je také vhodným ochráncem při různých energetických i fyzických útocích.

Učí nás také přijímat své stinné stránky a také přijmat temnotu a její nastavení, vidět její pravdý důvod. To, že vše se děje za nějakým účelem, který vede k Harmonii a určitým pochopením.

Dodává nám sílu a důvěru v sebe a vesmírný řád. 


3 690,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ